Kubek i dziennik podróży - prezent dla podróżnika
gadżety góromaniaka góry

Prezent dla podróżnika

Urodziny, imieniny, podziękowania, prezent na Święta, Dzień Ojca, Dzień Babci, Dzień Kobiet, Dzień Matki – okazji dużo ale prezent dla podróżnika to nie lada wyzwanie.

Gama jest bardzo szeroka – przypinki, magnesy, koszulki, kubki, albumy, skarpetki, czapki czy chusty. Niby jest wszystko ale jak to w dzisiejszych czasach – większość “na jedno kopyto”. Zmieniają się tylko nazwy miejscowości/szczytów. Prezent dla podróżnika musi być wyjątkowy, w końcu widział już tak wiele, że trudno go zaskoczyć.

Jeśli już chcemy mieć coś ładnego i unikatowego to z pomocą przychodzą rękodzielnicy. Sama jestem taką twórczą duszą i wiem, jak cieszy, kiedy komuś coś się spodoba. Staram się pomagać i często kupuję coś z rękodzieła. To też idealny pomysł na prezent dla podróżnika – a już na pewno góromaniaka.

Kasię makemywonderland obserwuję od dłuższego czasu na Instagramie. Nie dość, że w góry ma dwa kroki (mieszka w Jeleniej Górze), to jeszcze biega, ćwiczy jogę i robi cuda – no jak jej nie lubić. Zobaczcie co potrafi [tutaj]. Ma talent, do tego jest skromna i potrafi innych zmotywować do działania (mnie np. motywuje do biegania, a może i nawet zacznę kiedyś ćwiczyć jogę:)).

Na Jej górskie kubki miałam ochotę od dawna, ale kiedy ostatnio do oferty wprowadziła notesy to wiedziałam, że muszę je mieć.

Dziennik podróżnika i kubek - Prezent dla podróżnika

Akurat potrzebowałam czegoś na kronikę Korony Beskidów Polskich więc moment idealny.

Dziennik podróżnika i kubek - Prezent dla podróżnika

Notes ma 60 kartek i jest całkiem pusty. Można wybrać spośród trzech okładek, a jeśli kupimy wszystkie 3 notesy to możemy liczyć na rabat. Nie chwalę się ale wypełniony prezentuje się po prostu pięknie!

Dziennik podróżnika i kubek - Prezent dla podróżnika

Jak już notes to i kubek podróżnika. Ja wybrałam emaliowany ale można również kupić porcelanowy.

Dziennik podróżnika i kubek - Prezent dla podróżnika

Mój nie tylko nadaje się do picia ale również do przygotowywania napojów – można stawiać go bezpośrednio na ogniu, kuchence elektrycznej lub indukcyjnej. Jest piękny – zarówno z zewnątrz, jak i wewnątrz.

Jeśli prezent dla podróżnika to tylko u Kasi.
Oprócz kubków znajdziecie u Niej poduchy, wszelaką ceramikę – od kieliszka na jajka po doniczki, a także ozdoby wykonane w drewnie. Ręcznie malowane są niepowtarzalne. Mogą być prezentem dla każdego, w każdym wieku i na każdą uroczystość.

2 thoughts on “Prezent dla podróżnika

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *