gadżety góromaniaka góry

Mapomania online

Moim nieodłącznym elementem wędrówek i podróżowania jest mapa. Czy to papierowa, czy elektroniczna, czy w formie książki, ale zawsze jakąś mam pod ręką. Fajnie, jak się widzi, gdzie się idzie, ale fajnie tez zobaczyć, gdzie się już było.

Ostatnio furorę robią mapy ścienne, na których można zaznaczyć zdobyte szczyty, odwiedzone miejsce czy kraje. Wszystko fajnie tylko trzeba mieć na to miejsce, a z tym w małych mieszkaniach ciężko. Ale nic straconego, z pomocą przychodzi nowość na rynku – Mapomania online.

Mapomania to nic innego, jak aplikacja, która pozwala na zaznaczenie odwiedzonych miejsc, szlaków czy krajów, dodanie własnych zdjęć, dzielenie się swoimi mapami w mediach społecznościowych lub umieszczenie ich na swoim blogu czy stronie.

Aktualnie mamy do wyboru mapy górskie: Moje Tatry, Moje Beskidy, Tatrzańskie Dwutysięczniki, Moje Bieszczady, Korona Gór Polski (Dach Polski) i kilka map świata.

Przykładowa mapa prezentuje się tak:

 

Jak dla mnie fajny gadżet, ale przede wszystkim pamiątka, która może być aktualizowana na bieżąco z każdego miejsca na świecie.

Jeśli Mapomania tak samo was zainteresowała, jak mnie, to mam dla Was niespodziankę – kody rabatowe, które obniżą cenę map. Wejdź na stronę Mapomanii i dziel się swoimi podróżami.

Kody działają na mapy:

Moje Bieszczady: kod ŚwiatM-Bieszczady

Moje Beskidy: kod ŚwiatM-Beskidy

Dach Polski: kod ŚwiatM-DachP

Kody są ważne do 30.09.2019r.

Myślę, że warto skorzystać, gdyż obecnie obowiązują promocyjne ceny, a te obniżone o rabat stają się na prawdę bardzo atrakcyjne;)

Dajcie znać, jaka mapa Was zainteresowała, jakiej mapy byście oczekiwali, a jeśli już jakąś macie to chwalcie się swoimi podróżami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *